Turkcell Kanyon flagship hizmete açıldı, mağazaya Apple Global bile bayıldı…

Geçtiğimiz yıl, Turkcell’in Kanyon’daki yeni flagship mağazası için açtığı konkuru 11 firma arasından kazanmıştık. Bu yıl uzun aylar boyunca çalışmamızın sonucunu gördük ve Turkcell’in yeni flagship mağazası en yeni konseptiyle Kanyon Avm’de hizmete açıldı. Geçtiğimiz günlerde Turkcell Genel Müdürü Süreyya Civil’in öncülüğünde açılış kokteyli gerçekleşen mağaza, Microsoft, LG, RIM, Nokia, NTT Docomo, Qualcomm, Motorola ve T-Mobile gibi yurt dışındaki dev teknoloji şirketleri tarafından da çok beğenildi. Hatta Apple Global iç toplantılarında göstermek üzere mağazada çekim yaptı.

Ziyaretçilerinin hayatlarını kolaylaştırmak adına A’dan Z’ye tüm detayların düşünüldüğü mağaza, Türkiye’deki tüm teknoloji markalarına öncülük edebilecek bir teknoloji deneyim merkezi olma özelliğini taşıyor. Teknolojik, sade ve sıcak konseptiyle dikkat çeken mağazada, son teknoloji yenilikler ve farklılıklar da mevcut. Örneğin, mağazanın girişinde yer alan interaktif ekrana, ziyaretçiler telefonlarını tutarak uygun aksesuarları görebiliyor. Yine yeni bir hizmet olan “Techdesk” köşesinde müşteriler teknolojiye dair tüm soruların yanıtını uzmanlarından öğreniyor. Akıllı telefonlar ve tabletlere ayrılan bölümlerde ürünlerin her biri ayrı mercek altına alınabiliyor. Mevcut müşteri hizmetleri bölümüne ek olarak, müşteri hizmetlerine telefonla ulaşılabilen “self servis” bölümü de mağazada yer alıyor. Ayrıca Türkiye’de ilk defa bir mağazada kullanılan şeffaf led ekranlarla telefonlar tanıtılıyor.

Yeni bir teknoloji deneyimi yaşamak isteyen herkesi Turkcell Kanyon mağazasını görmeye davet ediyor ve mağazayı tasarlayan AİMİM ile interaktif vitrin ve şeffaf ekranların uygulamasını yapan AİMON ekibimizin ellerine sağlık diyoruz.

 

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress
Theme: Esquire by Matthew Buchanan.